Všetky informácie

Naše projekty

Rok 2017/2018

VIANOCE 2017

Anglické divadielko Perinbaba - vystúpenie v Malackách

Anglické divadlo bolo veľmi úspešné a deti ho zvládli nad všetky svoje očakávania. Celá hra bola v angličtine (aj pre najmenších) a krásnu pieseň "Páslo dievča pávy" deti takisto zaspievali po anglicky. Aj toto je spôsob ako postupne budovať detskú sebadôveru a hlavne deti mali prvý krát možnosť vyskúšať si na verejnosti vystúpiť v angličtine a naozaj si potvrdiť, že ani vystúpenie v angličtine nie je také ťažké a hrozné ako sa zdá :) Určite im to pomôže aj pri ďalších anglických projektoch a prezentáciách s ktorými sa stretnú v škole a ďalšom živote.

Deti sa najskôr museli po anglicky predstaviť do mikrofónu a išlo im to perfektne. Hru otvorili americkou piesňou Heigh Ho, potom nasledovala hra Perinbaba a kedže boli Vianoce, na záver nechýbali ani koledy ako We wish you a Marry Christmas.

 

JESENNÉ PRÁZDNINY 2017

Americký futbal s profesionálnymi USA hráčmi Brandon & Aron

Americký futbal bol jednoznčne výborný výber pre deti, pretože sa nielen hýbali, ale hlavne z výučbového hľadiska si mohli vypočuť americkú angličtinu. Brandon a Aron sú profesionálni bývalí hráči a v súčastnoti vedú svoj vlastný team amerického futbalu v Bratislave. Jesenné prázdniny boli naozaj nezabudnuteľné. 

 

HALOWEEN 2017

Čo dodať keď sa malé strašidielka učia :)

 

 

 

 

Novinky

Kontakt

  • e4kids
    Sasinkova 72/5B
    Malacky
  • +421 911 772 230

Fotogaléria