Všetky informácie

Profesionálny team

.

Vieme čo robíme...sme študovaní...skúsení... a hlavne "we love our job"

 

Garant Projektu

PhDr. Viktória Vijaya, PhD.

Viktória vyštudovala Fakutlu Sociálních Studií, Masarykovej Univerzity v Brne, kde sa venovala výskumu sociálneho správania.

Vyrástla v Juhoafrickej Republike, odkiaľ sa s rodičmi presťahovala späť na Slovensko do Banskej Bystrice. Svoje štúdium zakončila v Brne. Pracovala v Austrálii na medzinárodnej Univerzite, kde sa prvý krát dostala do kontaktu s projektom "mental stillness", ktorého výskum vzelávacieho procesu priviedla aj na Slovensko. Takisto pracovala v Indii, New Delhi, kde sa na Jawaharlal Nehru Univerzite okrem iného stala zakladateľkou neziskovej organizácie "Unnoticed", venovanej podpore vzdelávania detí robotníkov, ktorí nedokázali zabezpečiť vzdelanie svojim deťom.

Viktória je kontaktná osoba anglickej družiny, s ktorou budete ako rodičia najviac komunikovať. Takisto organizuje všetky aktivity ako napr. American footbaal, Anglické divadlo, Spelling Bee, ktoré sú súčasťou anglickej družiny.

 

Zahraniční lektori

Abhi

Abhi je náš "native speaker" a je absolventom Austrálskej Univerzity, kde študoval sociálnu prácu v kombinácii s detskou psychológiou a motivačnými metódami. Je certifikovaným trénerom "mental stillness". Takisto pracoval pre austrálsku neziskovú organizáciu venujúcu sa vzdelávaniu autistických deťí a detí s poruchami pozornosti. V minulosti bol dobrovoľníkom programu OSN pre nevidiace deti, kde sa opäť venoval ich vzdelávaniu a sociálnemu zaradeniu do spoločnosti.

Abhi je v podstate iniciátorom vzniku anglickej družiny, kam prináša nové metódy vzdelávania používané v zahraničí. Nevenuje sa len výčbe angličtiny ako takej, ale hlavne spôsobu výučby detí vo všetkých oblastiach, práci s ich pozornosťou (tzv. attention span).

 

Jane

Jane je pôvodom z USA a žije na Slovensku už mnoho rokov. Profesne sa vždy venovala výučbe angličtiny, pracovala v Bratislave v medzinárodnej škole. Má obrovské skúsenosti s výučbou a miluje deti. Veľmi rada ich učí spievať anglické piesne, hrá s deťmi na bubny, pozná milión hier a je s ňou veľká sranda :) 

 

 

 

Novinky

Kontakt

  • e4kids
    Sasinkova 72/5B
    Malacky
  • +421 911 772 230

Fotogaléria